Пологівські школярі будуть навчатись дистанційно

13 Березня в 12:21  0  1614

Події містаПологівські школярі будуть навчатись дистанційно

Школи закрили, та байдикувати учням не дадуть. Після оголошеного через коронавірус карантину, пологівські учні будуть навчатись дистанційно.


“Дистанційне навчання буде відбуватись, але не в повній мірі, так як можливості під'єднатися до мережі інтернет мають далеко не всі учні та вчителі,” - повідомили у відділі освіти освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради.

 

Як саме організувати процес навчання - кожен заклад вирішує на власний розсуд.

 

Зі слів керівників навчальних закладів, вчителі ще учора дали завдання учням, які повинні виконати під час карантину. Як контролюватиметься їх виконання ще не зрозуміло. З метою розроблення подальших дій щодо впровадження дистанційного навчання у шкільних закладах, педагогічним колективом збиратимуться на наради у понеділок.

 

Дистанційне навчання — сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій від вчителів до учнів.

 

Дистанційне навчання - лише альтернатива, яка повною мірою не зможе замінити класичної форми.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
11
Сміх
21
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)