Пологівські призовники «косять» від армії

21 Квітня в 12:11  0  1391

На районіПологівські призовники «косять» від армії

Двічі на рік у кожному військкоматі розпалюються "пристрасті за призовом". Військовим потрібно поставити під рушницю 421 призовників - такий "план" цьогорічного весняного призову в районі. А хлопцям і їх батькам - уникнути служби в армії.


Відповідно до наказу Президента, з 2 квітня по 31 травня розпочався весняний призов на строкову службу. На районну призовну комісію виклику підлягають 421 чоловіки.
Не з’явилось до військкомату – 216 чоловік, 154 з яких вже знаходяться в довготривалому розшуці, за ухиляння від призову. Їхні імена та прізвища розміщуються на офіційному сайті Пологівської РДА.


Тобто, більше 50% всіх призовників ухиляються від виконання свого військового обов’язку. За це призовники несуть відповідальність згідно чинного законодавства.


"З кожним роком спостерігається тенденція до ухилення військового обов’язку пологівцями", - зазначає начальний Пологівського військового комісаріату Олександр Манжос.


У Пологівському військкоматі нагадують про те, що після отримання повістки, призовник має з’явитись на призовну дільницю (м. Пологи, Єдності,4) у зазначені день та час з документами, зазначені в повістці. Ті хто не отримав повістки, всерівно зобов’язані прибути до військкомату у десятиденний строк з дня початку чергового призову. Якщо у вказаний термін не з’явилися, їх притягують до покарання. До адміністративної відповідальності притягнуто вже 7 жителів міста.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Викторович   alt 23.04.2018 14:44
Совсем не странно что ребята не хотят туда идти, долг? какой долг, государству? да резве ж это государство? не ту страну гондурасом назвали!лично я отслужил в свое время и могу с уверенностью сказать что это в пустую потраченное время жизни!
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)