Пологівські газовики вдались до нових афер

20 Вересня в 15:17  0  5958

На районіПологівські газовики вдались до нових афер

У зв'язку з плановим проведенням газових робіт, міськгаз проводить відключення споживачів газу у Пологівського районі. Відключити - повідключали, а ось повернути газ у домівки не поспішають. У людей вимагають надати акти перевірки вентканалів. До редакції Газети надходять листи і дзвінки з приводу свавілля працівників міської газової служби:

 

Олена:”З приводу актів перевірки вентиляційних каналів: 23.08.19 ходила представник ТОВ “Запоріжгаз” і перевіряла вентиляцію, зробили оплату 75 гривень. А тепер, як виявилося, ці акти є недійсними (не думаю, що наш міськгаз був не в курсі збору грошей). Заявили нам, що тепер ці гроші пішли в нікуди - і потрібно надати новий акт перевірки вентканалів, який видасть представник цього Кравцова за 100 гривень, інакше не буде газу.

 

Світлана Філоненко пише: батьки живуть у селі Франко. Прийшли до них перевіряючі, батьки показали їм акти перевірок, виявилося, що ці акти ... недійсні. Вони поїхали в міськгаз, з'ясувати що не так з актами. Ті відправили їх, сказавши, що у тих, хто їх перевіряв, немає ліцензії, потрібно проходити перевірку у Кравцова. Приїхали до Кравцова - там сказали, що у них черга на перевірки до січня. І перевірили на наявність ліцензії тих, хто перевіряв у батьків до цього (протягом 12 років). Ліцензію тих перевіряючих знайшли, роздрукували. Поїхали з цієї роздруківкою знову в міськгаз, а там сказали, що з цими вони не співпрацюють, потрібно перевірятися тільки через Кравцова. Це як????? Монополія в окремо взятому місті України ????

 

Анжеліка: І що найцікавіше, акти перевірки вентиляції у людей є, але вони виявилися недійсними. Питання в тому хто ж ходив і перевіряв? Хто видавав липові акти? І кому ми платили гроші? І найголовніше питання як отримати справжній, а не липовий акт? Кого викликати? За якими телефонами дзвонити? У міськгазі ніхто нічого не знає і виразно не відповідає .... А щодо повірки лічильника навіть і не знаю що сказати, нам їх міняли але ніхто не говорив що треба в якісь терміни проходити перевірку заново, а тепер виявляється потрібно .... І грошей потрібно заплатити .... Ось тільки питання КОМУ ???

 

Ольга Цыкало: А в нас виникла така проблема ,що виявляється акти на вентиляцію не дійсні. Як нам сказали , то Вам шахраї зробили,робіть по новій та відмовилися підключати і вимагали оплату за вересень. Навіть те що квитанції ще не принесли їх не хвилювало.

 

Подібних звернень маса. Справа у тому, що більшість пологівців вже пройшли необхідну процедуру і заплатили кошти фірмі ТОВ “Запоріжгаз”, працівники якої здійснювали перевірку ДВК і виписували акти ще з лютого цього року. Діяльність свою здійснювали правомірно, адже на той момент, як і зараз, мають дійсну ліцензію на проведення робіт. Працівники Пологівської газової служби вважають фірму недійсною, на основі того, що вона не внесена до переліку фірм опублікованих на сайті “104”.

І на момент підключення газу, керуються тільки списком компаній, зазначених на сайті, повністю і безповоротно виключають діяльність ТОВ “Запоріжгаз”. Людям пропонують пройти аналогічну процедуру тепер вже у ПП “Кравцов”, який здійснює діяльність на території Пологівського району і значиться у списку на сайті “104”.

 

Журналісти “Районки” звернулись до пресслужби АТ “Запоріжгаз”, де нам прокоментували, що підставою на здійснення перевірки вентканалів будь - якої фірми, є наявність дійсної ліцензії. А перелік фірм, внесених на сайт давно ніхто не перевіряв і зараз там містяться навіть такі, чия ліцензія давно прострочена. І не несуть відповідальності за актуальність внесених там даних.

 

Журналісти Газети також звернулись до директора ТОВ “Запоріжгаз”, яка видавала акти на проходження перевірки вентканалів Віталія Сокола і він надав нам документ - подовжену ліцензію на здійснення таких робіт, терміном до 2024 року.

 

 

 

“Ми вже 5 років на ринку. В ПАТ "Запоріжгаз" є всі дозвільні документи нашого підприємства, здавав їм особисто під розпис. Не АТ "Запоріжгаз" видавав нам ліцензію і за законом ми не зобов'язані запитувати їх дозволу на проведення робіт. Видало і подовжило нам ліцензію Управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України. Акт про перевірку ДВК ми видаємо після проведення відповідних вимірювань спеціальними приладами. А видалили нас зі списку на сайті “104”, у зв'язку з тим, що ми відмовилися платити грошові відкати АТ “Запоріжгаз” - заявив Віталій Сокол.

 

Тож, шановні споживачі газу, не дайте себе обдурити і не платіть двічі, поповнюючи кишені пологівського монополіста.
У випадках відмови газовиками приймати дійсні акти перевірки, директор ТОВ “Запоріжгаз” Віталій Сокол радить звертатися у поліцію чи прокуратуру.

А ми в свою чергу радимо, місцевій владі звернути увагу на “безпрєдєл”, що дозволяють собі місцеві газовики, здираючи з людей гроші.

Ще раз про головне!

При замовленні послуг уточнюйте дійсні дозвільні документи зазначених організацій на проведення робіт з обслуговування димових та вентиляційних каналів. Результати робіт по перевірці та прочищенню димових і вентиляційних каналів оформляються актом, в якому вказується пристрій димоходів і вентиляційних каналів, відокремленість, відсутність засмічення, герметичність, наявність тяги, справність оголовків. - йдеться на сайті "104".

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
14
Сміх
68
Жах
201
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)