У неділю говорили про пологівських АТОвців Есть фото

17 Липня в 12:09  0  1440

На районіУ неділю говорили про пологівських АТОвців

Учора, 16 липня, у Пологи приїхали Голова ГО «Національна безпека України» Павло Куліш та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Костянтин Денисов. Про це Павло Куліш написав у себе на сторінці Фейсбук.

 

Перша зустріч відбулася з учасниками бойових дій, що мешкають на території Пологівського району. Якраз у цей час АТОвці зібралися на загальні збори в КБК «Гірник», тому зустріч була продуктивною.


«Зібралося близько тридцяти чоловіків, які у складі різних підрозділів захищали територіальну цілісність України. Вони є ядром військового братерства Пологівського району та ведуть активну громадську діяльність. Костянтин Денисов, який є представником Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, провів змістовну співбесіду з учасниками зібрання, розповів про діяльність Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та надав фахові відповіді на всі запитання, які йому поставили присутні», - написав Павло Куліш.


Голова ГО «Національна безпека України» розповів про необхідність постійного підвищення бойових навичок, навіть після завершення служби у лавах українського війська. Була досягнута домовленість та заплановано заходи, які будуть спрямовані на проведення професійних тренувань із таких дисциплін, зокрема, як рукопашний бій, тактико-спеціальна підготовка, тактична медицина. Також були обговорені питання щодо підтримки територіальної оборони в Запорізькій області, що значно підвищить обороноздатність України.


Як повідомив Павло Куліш, друга зустріч відбулась із заступником голови Пологівської районної державної адміністрації Іриною Півень. Разом з Костянтином Денисовим вони обговорили важливі питання, що стосуються учасників бойових дій Пологівського району.


Після всього відвідали пам’ятний знак Героям Революції гідності та меморіальний стенд з фотографіями людей, які загинули на Майдані у Києві під час Революції гідності, та пологівців-воїнів АТО, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави.

 

 

 

Фото зі сторінки Павла Куліша

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)