Пологівське інфекційне відділення зачинили. Де лікуватимуть хворих на ковід?

27 Травня 2021 11:31  0  4098

На районіПологівське інфекційне відділення зачинили. Де лікуватимуть хворих на ковід?

З 1 червня Пологівське Інфекційне відділення, воно ж визначене як ковідне на кілька районів, не буде працювати.


Інфекційне відділення Пологівської БЛІЛ зачинять на ремонт. Ремонтні роботи по заміні вікон та дверей у відділенні розпочались ще взимку, але через постійне завантаження хворими, не були доведені до кінця. Зараз спад хвилі захворюваності на ковід дав можливість зачинити відділення, щоб закінчити ремонт - заштукатурити стіни та відкоси на вікнах. Частина медперсоналу піде у літню відпустку.

 

Пацієнти, що лікуються на стаціонарі з інфекційного будуть на два тижні переведені до терапевтичного відділення.


Сьогодні кількість хворих зменшилась удвічі, станом на 27 травня, у лікарні перебуває 24 хворих на ковід, повідомив головний лікар Роман Кравченко.

 

Де лікуватимуть хворих на ковід пологівців?


Та чи продовжать лікувати ковідних хворих в Пологівській лікарні влітку, наразі питання не визначене. Ковідний пакет, що фінансується НСЗУ, лікарні на червень місяць не надано. Зараз питання з оплатою лікування таких пацієнтів стоїть гостро. У планах Департаменту охорони здоров'я залишити одну ковідну лікарню на 300 тисяч населення. І Пологи сюди не потрапляють. Таким чином, хворих на ковід мешканців усього Пологівського району возитимуть на лікування до Запоріжжя, - припускає головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.

 

Чого чекати?

Зважаючи на низьку вакцинальну компанію серед мешканців громади, лікар не відкидає можливість спалаху ще однієї хвилі захворювання на коронавірус. Для появи колективного імунітету, необхідно вакцинувати понад 80 відсотків населення. Фактично вакцинованих маємо менше ніж 10 відсотків, - коментує Роман Васильович.

 

Поки що Пологівська БЛІЛ продовжує приймати хворих на стаціонарне лікування з Поліг, Більмаку, Розівки, Гуляйполя.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
45
Жах
56
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)