Пологівська адміністрація обіцяє допомогти постраждалим від газової служби. Що потрібно зробити абонентам?

17 Грудня 2020 12:57  0  2086

На районіПологівська адміністрація обіцяє допомогти постраждалим від газової служби. Що потрібно зробити абонентам?

Газовики багаті на різні вигадки, аби отримати дохід від клієнта: то газ перекриють абонентам під приводом витоку, то показники лічильника у платіжках виставляють не вірні.


Вже кілька місяців поспіль, мешканці району отримують квитанції про сплату за газ із заниженими показниками лічильника, хоча надають правильні цифри.

 

У пологівців терпець урвався і деякі активісти пішли зі скаргою на газову компанію до місцевої держадміністрації.


Її голова Артур Крупський радить пологівцям об'єднатися і написати колективне звернення до адміністрації зі скаргами на роботу газовиків.

 

Відповідно до чого, головою будуть направлені листи до керівництва газової компанії, Облдержадміністрації та правоохоронних органів із проханням розібратися у конкретних ситуаціях аби не створювалась соціальна напруга серед громадян.

 

Тож, пологівці, бажаючі віднайти справедливість, можуть пристати на пропозицію голови, разом із сусідами письмово поскаржитися на роботу газовиків.

 

Зважаючи на те, що прийом громадян в установах міста обмежений, підписану колективну скаргу (мінімум десятком осіб) потрібно передати до адміністрації однією особою, - уточнюють в установі.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

64
Супер
10
Сміх
15
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)