Майже вся Пологівщина на субсидіях

16 Листопада в 09:11  0  592

На районіМайже вся Пологівщина на субсидіях

В Запорізькій ОДА відмічаються, що в області в 5 разів зросла кількість бажаючих отримати субсидію. В Пологівському районі про це сказати не можуть, бо субсидією у нас і так вже давно користується близько 12 з 17 тисяч домогосподарств.

 

Звісно, з настанням опалювального сезону в Пологівському УСЗН приймають від 59 до 90 громадян за тиждень. Як зазначають фахівці, на сьогодні субсидію отримують 10 918 пологівців.

 

Нагадаємо, що кожна родина чи окремо взята людина, чий невисокий рівень доходів не дає змоги самотужки заплатити за комунальні послуги, а також ті люди, які орендують житло на підставі договору найму (оренди) житла. Субсидія розраховується, виходячи з кількості зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб, і оформлюється на будь-кого з членів сім’ї.


Наявність заборгованості з оплати за житлово- комунальні послуги НЕ впливає на право отримати субсидії і НЕ є підставою в її відмові. Жодним чином на субсидію НЕ впливає також і наявність будь-якого майна, в тому числі квартири, машини, земельних паїв.


За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою управління соціального захисту населення: м. Пологи, вул. Єдності, 30, телефон для довідок: 2-28-89.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)