Пологівець побував у “Дрім тім хаус” Есть фото Есть видео

7 Грудня 2020 12:34  0  2010

ОсобистістьПологівець побував у “Дрім тім хаус”

У Москві з'явився тікток-будинок - велика квартира, в якій живуть і знімають тільки популярні блогери. Пологівцю Євгенію Симоняну вдалося зустрітися з його жителями, на власні очі побачити як робляться мільйонні перегляди на танцях і челленджах, а також знятися у кліпі з кумирами молоді.

 

Блогерський притулок знаходиться на півночі Москви і складається з декількох об'єднаних квартир. У квартирі живуть і працюють популярні тіктокери, кількість підписників яких вимірюється мільйонами. Разом вони роблять акаунт Dream Team House, який в цілому і присвячений їхньому спільному життю. Він з'явився недавно, 3 березня, але вже набрав в тіктоку понад 900 тисяч підписників, це вражаючі цифри для такого короткого часу.

 

Всього в об'єднанні 16 блогерів, яким від 17 до 21 року. На постійній основі в квартирі живуть семеро: Аня Покрова, Даня Мілохін, Артур Бабич, Ніка Гесер, Микита Міміміжка, Настя Усєєва і менеджер. Інвестор проекту не розкривається. Решта приїжджають час від часу, кожен може переночувати або пожити в квартирі кілька днів.

 

Пологівець, колишній співробітник редакції газети “Районка” Євген Симонян присвятив своє життя акторській майстерності. Музичні кліпи, рекламні ролики та відомі серіали за його участі можна бачити на телеканалах та просторах інтернет.

 

Нещодавно, Євгенія запросили на зйомки до Дрім Тім Хаус. Ось що розповів актор нашим колегам:


“Працював разом з усіма тіктоківцями, знімали новорічний музичний кліп “Мильна бульбашка” для Марусі. Це була перша пісня Марусі і її перший кліп. З поміж акторів був запрошений тільки я. Подав заявку на участь у цьому проекті і мене затвердили на роль Діда Мороза. Тільки вже на місці дізнався куди потрапив і з ким доведеться працювати. Більша частина зйомок проходила на вулиці.


Всі тіктоківці дуже позитивні, веселі і шумні, життя в домі у них бурлить. Хоча багато часу на спілкування з ними не мав, враження від учасників проекту залишились найкращі”, - розповідає Євгеній.

 

Варто зазначити, що ця компанія дуже популярна серед української молоді. Кожен з учасників Dream Team House має по кілька мільйонів підписників у Тік току. А щоб зробити з ними відео, навіть вже відомим зіркам, доведеться викласти чимало грошей.

 

 

 

З одним із перших мешканців будинку і найвідомішим тіктоківцем Даньою Мілохіним, зняли відеопоздоровлення: 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
6
Сміх
20
Жах
31
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)