Пологівцям затримують видачу сертифікатів про вакцинацію від ковід

26 Жовтня 2021 12:11  0  1546

Події містаПологівцям затримують видачу сертифікатів про вакцинацію від ковід

На тлі стрімкого зростання захворюваності на COVID-19 Міністерство охорони здоров’я запровадило обов’язкову вакцинацію. Пологівці активно вакцинуються аби отримати сертифікат і мати змогу працювати та відвідувати громадські місця. Наразі у міських пунктах вакцинації щеплюється понад 200 чоловік щодня, говорять лікарі.

 

У Пологівському ЦПМСД наявні такі вакцини: Короновак, Пфайзер, Астрозенека. Вакцинують вакциною на вибір пацієнта.
Після введення даних до загальної електронної системи, у свого сімейного лікаря можна отримати сертифікат про повний курс щеплення.

 

Аби мати можливість працювати, працівникам визначених до обов'язкової вакцинації сфер діяльності, можна вже після введення першої дози вакцини у свого сімейного лікаря отримати довідку про щеплення, форми 063. Де будуть міститися всі необхідні дані про вакциновану особу. Але попередньо ці дані також мають бути внесені у загальну інформаційну систему.
А ось з цим проблема.

 

Як пояснила журналістам Газети головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб по причині різкого зростання захворюваності на ковід серед пацієнтів, сімейні лікарі просто фізично не встигають працювати із документацією і вносити дані до реєстру. На це потрібен вільний час, якого немає впродовж робочого дня.

 

“Лікарі працюють на межі, їх робочий день триває зранку і до ночі, постійно знаходяться на телефоні з хворими на коронавірус, крім того, ведуть прийом нових пацієнтів, працюють у “брудній” зоні і проводять вакцинацію. Робочих рук не вистачає. В пріоритеті медиків зараз хворі, яким весь час потрібна допомога і консультація, і тільки потім - робота за комп'ютером із внесенням даних вакцинованих осіб. Зараз займаюся тим, що залучаємо медичних працівників із сільських амбулаторій і ФАПів саме для видачі сертифікатів вакцинованим. Тому поки медпункти залишаються без обслуговування”, - пояснила лікар.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
7
Сміх
22
Жах
42
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)