Пологівцям, які потерпають від безпритульних собак, пояснили їх права Есть видео

25 Травня 2021 10:27  0  1561

Події містаПологівцям, які потерпають від безпритульних собак, пояснили їх права

На початку травня до редакції Газети звернулися мешканці села Поліг, що потерпають від нападів собак, які проживають на міському звалищі. Агресивні собаки, не перший рік створюють селянам проблеми, нападають та загризають свійських тварин та худобу, яких люди залишають на пасовищі.

 

Зграя бродячих собак тримає в страху село на Пологівщині. Сповідь постраждалих

 

 

Щоб захиститися від нападів бродячих псів, пологівці звернулися до Пологівської міської ради з колективною письмовою скаргою та днями отримали невтішну відповідь.

 

У листі Виконком Пологівської міськради повідомив, що регулюється чисельність собак у громаді, відповідно до прийнятої програми, яка передбачає їх стерилізацію і чіпізацію. Заходи, по програмі будуть проводитися у другому півріччі поточного року. Та нагадали громадянам про кримінальну відповідальність, яку вони можуть понести у разі заподіяння шкоди безпритульним собакам, керуючись ст. 299 ККУ про жорстоке поводження з тваринами.

 

Пологівці, чиї господарства продовжують потерпати від агресії собак, не збираються відступатися, планують з проханнями та скаргами звертатися до нардепів та до служби захисту прав людини.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
17
Жах
31
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)