Пологівців охоронятиме “Національна варта”

19 Вересня в 16:51  0  2067

Події містаПологівців охоронятиме “Національна варта”

Пологівці - добровольці об'єднуються у громадське формування “Національна варта”. Їх ціль - охорона порядку на вулицях міста і за його межами.


Патрульна поліція сьогодні не виконує покладену на неї функцію щодо дотримання громадського порядку на вулицях міста, тому створення подібного добровільного формування буде доречним, - зазначають прихильники об'єднання.

 

Згідно статуту новоствореного формування, добровольці матимуть широкий спектр повноважень та законно здійснюватимуть свою діяльність.

 

“Наразі проходимо процес реєстрації б'єднання. Щойно закінчиться формальна процедура, члени формування зможуть приступити до справи. Основна наша ціль заключається в охороні громадського порядку у місті. На сьогоднішній день, вже є 15 добровольців, які увійдуть до складу дружини. До складу громадського формування можуть долучитися пологівці, з активною громадянською позицією і бажанням навести лад у власному місті, - зазначає керівник політичного осередку партії “Національний корпус” Андрій Семененко.

 

За попереднім планом, учасники ГФ будуть здійснювати регулярне патрулювання вулиць міста та за його територією у вечірній і нічний час, забезпечення правопорядку під час масових заходів, за необхідності долучатися до роботи поліції, в тому числі патрулювання на дорогах.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

29
Супер
13
Сміх
12
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)