У Приморську пологівських спортсменів визнали найкращими Есть фото

15 Червня в 13:06  0  775

СпортУ Приморську пологівських спортсменів визнали найкращими

11 - 12 червня в м. Приморськ відбулись змагання обласного фестивалю під назвою “Здорова нація - сильна країна”.

Змагання проводились серед команд центрів фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” із чотирьох видів спорту: пляжного тенісу, дартсу, естафети та малюкоболу (піонербол).

У змаганнях взяли участь 14 команд. У нашій команді Пологівського міського центру ФЗН “Спорт для всіх” виступили вихованці КУ “Пологівська ДЮСШ”: Поліна Данилець та Нікіта Немировський - учні ЗОШ №4, Аліна Адамян - учениця колегіуму №1, Ярослав Онищенко - учень гімназії “Основа”.

Наші спортсмени у командних змаганнях з малюкоболу та естафеті вибороли перші місця і стали другими в змаганнях з пляжного тенісу та дартсу.

Ярослав Онищенко в особистих змаганнях з дартсу став срібним призером.

У загальнокомандному заліку команда пологівських спортсменів завоювала перше місце. Переможці та призери змагань фестивалю нагороджені кубками, медалями, грамотами та подарунками від КЗ “Обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень.

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО