Пологівці стоять у чергах. Що відбувається?

25 Січня в 13:48  0  1330

Події містаПологівці стоять у чергах. Що відбувається?

Пройшовши містом сьогодні вранці, журналісти Газети помітили велику кількість черг. Особливо активно пологівці шикувалися у черги біля кас супермаркету та інших продуктових магазинів. Люди робили продуктові закупки, активно «змітаючи» товари з полиць магазинів.


Через сильний мороз сьогодні мало хто вийшов торгувати на ринок, та й ті хто все ж таки ризикнув, не знайшли своїх покупців.


Пологівчанка Ірина говорить:

- Підходить кінець місяця, скуплятися вкрай потрібно, та бігти на базар бажання немає. Вирішила йти у супермаркет, довелось відстояти чергу до каси, та все ж таки не на вулиці мерзнути. Купила все необхідне, навіть зекономила трохи.


Спостерігали черги і на касах відділень банків. До кінця місяця люди поспішають сплатити і за комунальні послуги.


Пологівці підтверджують той факт, що майже всі витрати зараз йдуть на покупку продуктів і сплату комуналки:


- Чекаєш-чекаєш тих грошей, а зайшла у магазин і вони скінчились! Ціни на продукти такі, що ледь вистачає купити найнеобхідніше. Взяла цукор, чай, крупу з макаронами – і сотні як не було! , - скаржиться покупець маркету «АТБ» Людмила.


Продавці продуктових магазинів та ринків міста відзначають, що така активність покупців спостерігається на початку і наприкінці місяця, коли людям виплачують заробітну платню, інші дні, на жаль, доводиться простоювати.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)