Пологівці скаржаться на обслуговування у відділенні Укрпошти Есть фото

23 Грудня 2020 12:32  0  1880

Події містаПологівці скаржаться на обслуговування у відділенні Укрпошти

Нерідко на сходах Пологівського відділення Укрпошти можна побачити чергу людей, частина з них періодично переміщається у будівлю (відповідно до вимог карантину). Люди змушені годинами чекати своєї черги на обслуговування у касі пошти.

 

“Коли зайшла до центрального відділення Укрпошти, там вже знаходилось близько двадцяти людей, частина чекала своєї черги на вулиці. На годиннику 13:30 і в залі з такою кількістю відвідувачів працює тільки одна каса. Працівники трьох інших касових відділів - пішли на обід. При цьому що в графіку роботи пошти зазначено, що працюють вони без перерви.

 

Щоб відправити лист поштою по роботі, чекала своєї черги більше години. Більша частина відвідувачів - люди пенсійного віку. Вони йдуть сюди аби сплатити комунальні послуги під кінець поточного місяця.


Невже не можна відкрити ще кілька кас, щоб не змушувати людей чекати і не створювати емоційну напругу між пологівцями?”, - пише до редакції Газети пологівчанка Оксана.

 

Сподіваємось, що керівництво поштового відділення дослухається до побажань мешканців міста та відкорегує роботу кас.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
8
Сміх
41
Жах
83
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)