Пологівські спортсмени взяли золото в Обухові Есть фото

11 Листопада в 10:08  0  876

СпортПологівські спортсмени взяли золото в Обухові

5-6 листопада в м. Обухів (Київська обл.) пройшов IX-й Чемпіонат України з пауерліфтингу та VIII-й Кубок з жиму штанги лежачі. Змагання проводилися за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування).У змаганнях взяло участь близько 170 спортсменів з 12 регіонів України. І вже в котре спортсмени Пологівської ДЮСШ в складі 4-х чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименко вирішили позмагатися за звання найсильніших. В перший день змагань з пауерліфтингу (присідання, жим лежачи, станова тяга) Дмитро Корнєв в категорії до 100 кг виборов 1 почесне місце (сума триборства 520 кг). Другого дня в жимі штанги лежачи наші спортсмени показали такі результати: до 56 кг Максим Сіденко посів 2 місце подолавши вагу 75 кг, до 67.5 кг Віталій Носик посів 1 місце подолавши вагу 130 кг, до 75 кг Сергій Петренко посів 2 місце подолавши штангу 132.5 кг.

Спортсмени та тренер дякують за співпрацю головному спеціалісту "відділу освіти,молоді та спорту" Устименко Ангеліні,та висловлюють щиру подяку постійному і офіційному спонсору команди-генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко

На фото (зліва на право): Максим Сіденко, тренер Юрій Клименко, Віталій Носик, Сергій Петренко, Дмитро Корнєв.

Підготував спортсменів: тренер Пологівської ДЮСШ та вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко.