Пологівці отримали платіжки з астрономічними сумами за електроенергію Есть видео

23 Червня 2021 13:12  0  2249

Події містаПологівці отримали платіжки з астрономічними сумами за електроенергію

За останні два місяці пологівці отримали платіжки за спожиту електроенергію з астрономічними сумами, невідомо звідки взятими.

 

“Отримала платіжку за світло з сумою у 3500 гривень. Показники, виставлені у квитанції, не збігаються з реальними по лічильнику. Нам поставили на тисячу кіловатів більше. Аби вирішити проблему, довелось відпрошуватися з роботи і їхати з села до Поліг, - розповідає мешканка с. Тарасівка Лариса Бруй. - У вікні довідок мені видали нову квитанцію на суму 800 гривень(за два місяці 0. Звідки беруться такі суми - неясно, при тому, що працівники РЕМу особисто знімають показники щомісяця. У Пологівському РЕМі пояснили, що за це відповідає “Запоріжжяобленерго” і направили дзвонити туди. Але жодний номер, прописаний у квитанції не відповідає."

 

З таким неподобством зіткнулися мешканці міста і сіл. Люди вже кілька днів йдуть до Пологівського РЕМу аби отримати іншу платіжку з адекватними цифрами.


Багато серед таких пенсіонерів. Люди змушені добиратися міста та вистоювати у черзі біля паркану установи.

 

 

 Журналістам "Районки" також не вдалося дозвонитися за вказаними номерами до офісу Запоріжжяобленерго. Працівники Пологівського РЕМу припускають, що міг відбутися збій в загальній програмі.

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
10
Сміх
39
Жах
118
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)