Пологівці не беруться прогнозувати вартість картоплі

12 Січня 2021 12:20  0  1059

Події містаПологівці не беруться прогнозувати вартість картоплі

Карантинні заходи та нестабільна ситуація на ринку позначились на цінах продуктів харчування. Такі продукти як яйця, хліб та цукор вже здорожчали. Дійшла черга до найвживанішого продукту в кожній родині - картоплі.

 

На прилавках українських магазинів продається картопля з Білорусі, Польщі, Румунії.

 

Восени 2020 року ціна на картоплю була стабільною завдяки високій пропозиції картоплі власного врожаю – на ринках було багато картоплі дрібних виробників. Коштувала вона на пологівських ринках від 5 гривень за кілограм.


До зими ця пропозиція вичерпалася – і знову ціна сягнула рівня, за якого імпортна картопля конкурує на ринку, - зазначають експерти.

 

Як зазначала Оксана Руженкова голова Асоціації виробників картоплі :


- Якщо українські виробники картоплі ставитимуть ціну на барабулю вище 9,50 грн в Україну швидко почнуть надходити продукти з Європи. Цього року там істотно розширені виробничі площі, за цими напрямками є надлишок, ціна на внутрішньому ринку цих країн дуже низька, і її буде вигідніше купувати в Україну, — сказала вона.


Журналісти порталу rayonka.com поцікавилися у пологівських підприємців чи очікується здорожчання картоплі на Пологівщині :

 

Наразі ціна на картоплю тримається на одному рівні. Меншу за розміром можна придбати від семи до десяти гривень за кіло, а вже більша йде від 12 гривень. Оскільки погодні умови були несприятливими в 2020 році, засуха спричинила низький рівень врожаю картоплі. Проте зважаючи на здорожчання багатьох інших продуктів харчування, вартість картоплі також може зрости ближче до весни.

 

Живемо сьогоднішнім днем та намагаємося догоджати своїм покупцям як в ціновій сфері, так і у відношенні якості даного товару, - зазначає підприємець Дмитро.

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
14
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)