90 - річні пологівці підкорюють спортивні тренажери! Есть фото

20 Вересня в 14:09  0  827

Асорті90 - річні пологівці підкорюють спортивні тренажери!

Люди похилого віку, що стоять на обліку КУ “Пологівський територіальний центр надання соціальних послуг” щодня відвідують заняття з лікувальної фізкультури у відділенні денного перебування!


Євгенія Гудко - фахівець з фізичної реабілітації, яка проводить загальні заняття з лікувальної фізкультури, індивідуально підбирає вправи для кожного учасника.

 

На денномі відділі функціонує дві групи, в кожній до 10 чоловік. Цікаво, що основна аудиторія “активних гімназистів” становлять пенсіонери віком від 80 літ!

 

В основному це жінки, та серед них є два чоловіки. Найстарший - 92 річний Валентин Шелковой, стабільно відвідує спортивні заняття майже 5 років. Рекомендує драбину і тренажер для розслаблення м’язів. Завдяки постійним фізичним вправам, чоловікові вдалось подолати підступну хворобу Панкерсона.

 

 

87 - річна Віра Хілько має серйозну травму ноги, але не пропускає жодного заняття з фізкультури. Регулярні вправи на тренажерах допомагають їй підтримувати гарну фізичну форму.

 

 

Жінки та чоловіки, кому за 80, вже не уявляють своє життя без щоденних фізичних вправ! Відвідування таких занять у центрі дає їм сили жити далі!

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)