Пологівці б'ють на сполох: куди поділися автобуси на Воскресенку?

1 Листопада в 11:29  0  1322

На районіПологівці б'ють на сполох: куди поділися автобуси на Воскресенку?

До редакції Газети звернулась мешканка с.Воскресенка Олена Наумова з проханням з'ясувати чому автобусні рейси з Поліг на Воскресенку відмінили?


Жінка працює у місті, кожного дня їй доводиться добиратися на роботу автобусом. Вранці їй та іншим людям вдається доїхати до міста (автобус забирає), а ось ввечері і впродовж дня їхати вже нічим.

 

“Кожного ранку з Воскресенки їде повний автобус людей, багато хто працює в Пологах, а от ввечері вже не маємо чим повертатися додому. Водій автобусу заздалегідь попереджає нас, щоб не чекали на нього. Достеменно причину відміни рейсів ми не знаємо, платимо завжди повну вартість проїзду і розраховуємо відповідного ставлення до себе. Більшість селян не можуть потрапити у місто і в інших справах, адже вдень автобусів взагалі тепер не має”, - розповіла жінка.

 

Аби розібратися в ситуації, журналісти “Районки” звернулись за роз’ясненням до перевізника, який обслуговує автобусні рейси у даному напрямку Олександра Шапки.

 

Він підтвердив той факт, що рейси на Воскресенку скорочено. Зараз автобуси ходять тільки вранці, будуть і ввечері на 17.15. Така проблема виникла, бо не працює метанова заправка, єдина у Пологах. Водіям доводиться їздити заправлятися до Токмаку, що тягне за собою великі додаткові витрати і забирає час. Проблема у роботі заправки тягнеться вже впродовж кількох днів і вирішать її не раніше наступного тижня. Через це скорочені і рейси по місту, коментує перевізник.

 

Тож, поки мешканцям Воскресенки доведеться терпіти і сподіватися на краще.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
18
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)