Пологівці можуть не платити за нечесно нарахований газ!

13 Лютого в 14:53  0  1855

На районіПологівці можуть не платити за нечесно нарахований газ!

Пологівці вже чотири місяці як отримують платіжки за газ з коефіцієнтом приведення до стандартних умов. Простіше кажучи, людей змушують платити за невикористані кубометри газу.


Приведення до стандартних умов на практиці виглядає так: якщо лічильник у абонента встановлений у приміщенні (квартира або опалювальне приміщення) у нього на 100 кубів додатково нараховується 1 метр кубічний газу. У кого лічильник встановлений надворі, ситуація ще плачевніша - їм нараховують по 5 кубів на кожні 100!

 

В свою чергу, Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг заборонила операторам газорозподільної системи проводити донарахування в платіжки за природний газ. Незважаючи на це, пологівці продовжують отримувати платіжки з додатковими сумами.

 

Скаржились нардепу
Після звернення мешканців Пологівського району народний депутат України Вадим Кривохатько надіслав депутатський запит до НКРЕКП.

 

У письмовій відповіді Національної комісії зокрема йдеться про те, що покриття об'єктивної різниці у вимірах природного газу здійснюється за рахунок тарифу. У листопаді 2018 було прийнято постанову про заборону ПАТ “Запоріжгаз” приведення природного газу до стандартних умов для здійснення комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами.

 

Через ігнорування вимог даної постанови Нацкомісія подала прохання до Експертно - апеляційної ради при Державній регуляторній службі України про проведення позапланової перевірки ПАТ “Запоріжгаз”.

 

У разі встановлення порушень Ліцензійних умов, до газової компанії будуть застосовані відповідні санкції, зокрема у вигляді накладення штрафу.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)