Маленькі пологівці стали учасниками чисточеленджу! Есть фото

25 Березня в 11:00  0  892

Події містаМаленькі пологівці стали учасниками чисточеленджу!

З настанням весни, мешканці міст самоорганізовуються, анонсуючи суботники з прибиранням територій. Прибирають місця загального користування, дороги, стежки та майданчики. Так виник “чисточелендж”. Люди виставляють фото засмічених місць, прибирають їх і потім знову фотографують.

 

Початок чисточеленджу у нашому місті — покладено! Лише за 30 хвилин четверо маленьких активістів звільнили парк Залізничників від 14 пакетів сміття— пляшки, пакети, пачки з під цигарок, обгортки і тд. Діти відчули себе справжніми героями! Цікаво, а як почувають себе ті, хто звик усюди смітити!

 

Пологівці знаходять немало забруднених місць на території міста, активно фотографують та критикують. Але допомогти з прибиранням поки що готові одиниці! У комунальній службі зазначають, що до них ще ніхто не звертався із пропозицією стати до лав борців зі сміттям. Якщо ж такі знайдуться, комунальники готові підтримати активістів і допомогти в організації вивозу сміття, палити його в жодному разі не можна.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

33
Супер
2
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)