Пологівчанка адресувала питання до перевізників міських маршрутів

28 Травня 2021 10:17  0  2042

Події містаПологівчанка адресувала питання до перевізників міських маршрутів

Пологівчанка Оксана Золотарьова скаржиться на недотримання перевізниками встановленого графіку руху міських маршрутів. Мова йде про маршрут № 7 “Першотравнева - Дружба”.


“Учора, 27 травня, рейс 0 17:30 не заїхав на зупинку “Крістіна”, а розвернувся на Мінералі і поїхав у зворотному напрямку. Про це ми дізналися після того, як прослідкували рух автобусу в онлайн - додатку. Люди так і залишились стояти на зупинці. Ми змушені були викликати таксі аби дістатися центру міста”, - пояснює жінка. Та просить з'ясувати чому перевізники не дотримуються встановленого графіку пасажирських перевезень.

 

Питання ми переадресували перевізнику який працює на цьому маршруті Віталію Бондаренко. Він пояснив, що за цим розкладом зараз їздить маршрут №5, кінцева зупинка якого є “Мінерал”. Якщо ж колись і підвозив водій пасажирів далі на пару зупинок, то це було суто його бажання, а не зобов'язання. Та уточнив, що маршрут №7, який доїжджає до зупинки “Крістіна”, виїздить від Автовокзалу об 17:05. В 17:40 він на Першотравневій, 18:00 на автовокзалі і звідти прямує на вул. Дружби.

 

Пологівці, пишіть будь - ласка у коментарях, чи часто у вас трапляються непорозуміння із перевізниками по місту? Які це рейси і хто перевізник?

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

34
Супер
8
Сміх
11
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)