Скільки пологівчанок служить в українській армії

23 Червня в 14:53  0  1129

Знай нашихСкільки пологівчанок служить в українській армії

У Збройних силах України проходять військову службу та працюють 49 552 жінки, серед них 17 147 жінок військовослужбовців.

 

Пологівщина може пишатися пологівчанками, які входять в це число. З 2014 року при Запорізькому військовому госпіталі за контрактом служить і працює Гульнара Агаєва. А в цьому році за контрактом пішли служити дві жінки з нашого району - Яна Постнік (81 аеромобільна бригада) та Анна Шерстюк (телефоністка в м. Краматорськ). Принаймні, таку інформацію журналісту інтернет-порталу rayonka.com повідомили у Пологівському районному військкоматі. Насправді наших дівчат в армії може бути більше.

 

За словами Олександра Маляревича, заступника воєнкома, з початку 2016 року на контрактну службу пішла служити 21 особа. З 29 по 31 число до них приєднаються ще 5 чоловік. Також триває призов на строкову службу. Планове завдання - набрати 25 осіб, але вже 28 заформовано і 27 осіб відправлено служити.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)