Пологівський район “залишають”, Токмацький - “прибирають”

15 Січня в 08:34  0  3099

У регіоніПологівський район “залишають”, Токмацький - “прибирають”

14 січня Запорізька обласна державна адміністрація під час наради вирішила “відмовитися” від Токмацького району на користь Пологівському.

 

Олеся Пасько, член робочої групи, доповіла на нараді, що було переглянуто показники. Це дало підстави вважати, що варіант, який передбачає створення 6 районів, не можна доопрацювати: “В області є три райони з чисельністю населення менше 150 000 чоловік. Тобто, спочатку не було сумнівів щодо чотирьох районів з центрами в Запоріжжі (874150 чоловік), Мелітополі (305 568 осіб) Бердянську (167439 чоловік) і Енергодарі (167064 чоловік). Але залишилася територія з населенням 191 615 чоловік”.

 

Проаналізувавши показники і рекомендації, прийшли до висновку, що ця чисельність потрапляє під вплив Поліг. Таке рішення підтримали не всі. Мер Бердянська назвав таке рішення “не патріотичним” через те, що його вибір “за 6 районів” не був почутий.

 

Представник Токмацького району був обурений таким рішенням. Він висловив думку, що це зрада жителів Токмака. Аргументував тим, що напередодні мешканцями міста було зібрано 10 тисяч підписів з проханням “залишити” Токмацький район.

 

Нагадаємо, раніше в ОДА говорили, що районів в області повинно залишитися 6. Було представлено три варіанти. Перший передбачав наявність 5-ти районів з центрами у Запоріжжя, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі та Токмаку. Другий — також 5-ти, але з Пологами амість Токмака, і третій — варіант із шести районами, де центрами стали б всі вищезгадані.

 

Всі моделі протягом року обговорювались і, за словами начальника управління містобудування та архітектури ОДА Олександра Білима, робоча група, створена при ОДА, зобов'язана була доопрацювати модель адміністративно-територіального устрою області відповідно до рекомендацій, наданих профільним міністерством. Що цього разу вони і зробили.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

90
Супер
12
Сміх
12
Жах
21
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)