Пологи не Чикаго, але рівень криміногенності високий

18 Серпня в 17:37  0  2009

Події містаПологи не Чикаго, але рівень криміногенності високий

Під час останньої сесії Пологівської міської ради, яка пройшла 18 серпня, депутати заслухали інформацію щодо результатів діяльності Токмацької місцевої прокуратури на території Пологівського району за І півріччя 2017 року.

 

За даними, які повідомила прокурор відділу Токмацької місцевої прокуратури Яна Рябошлик, на Пологівщині за перше півріччя майже на 27 % зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень. Якщо порівнювати статистику з аналогічним періодом 2016 року, з 582 правопорушень показник опустився до 426.


На 50% зменшилась кількість зареєстрованих особливо тяжких злочинів (з 6 до 3). За цей період скоєне 1 вбивство (у 2016 – 2), жодного випадку розбою (у 2016 – 5), 177 тяжких злочинів (у 2016 – 220), 72 розкрито.


На 20% зменшилась кількість кримінальних правопорушень, вчинених у громадських місцях (з 50 до 40 злочинів).


Зменшилась кількість злочинів, що вчинені на вулиці, на 26,3% (з 38 до 28).


На питання депутатів про обстановку в Пологах та рівень криміногенності, доповідач відповіла, що за рівнем злочинності в Токмацькій прокуратурі Пологівський район займає третє місце серед п’яти районів. Перше місце - Вільнянський.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)