У Пологах відмовляються від поліетиленових пакетів

28 Березня в 15:48  0  1967

Події містаУ Пологах відмовляються від поліетиленових пакетів

Поліетиленові пакети давно заповнили і навіть переповнили споживацький ринок.

 

Люди настільки звикли до”пакувального” сервісу, що обслуговування в магазині без пакета вважаємо ознакою неповаги до клієнта. Та чи безпечний це сервіс?

 

Адже побутовий поліетилен містить мономірні фталати, що згубно впливають на печінку, тому медики закликають використовувати при реалізації продуктів харчування тільки харчовий поліетилен.

 

Пакети створюють проблему і для навколишнього серидовища, і головна небезпека в їх довговічності: термін розкладання поліетилену становить 60 років!

 

Для прикладу, в інших країнах свідомі громадяни вже давно практикують використання паперових пакунків та сумок з натуральних тканин (джгуту та льону). В Пологах нам також пощастило знайти декілька магазинів, де використовують екологічний вид упаковки. Хліб та ковбасні вироби в цих крамницях реалізовуються в паперових пакунках.

 

Покупці приємно здивовані новизні. Та чи змогли б перейти на такий екологічний сервіс власники всіх торгівельних закладів?

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)