Поліція в дії: що грозить тому хто тут зупинився? Есть фото

31 Липня в 10:10  0  2907

Події містаПоліція в дії: що грозить тому хто тут зупинився?

Поліція штрафує порушників, які нехтують дорожніми знаками і паркуються у непризначеному місці.


На площі перед автовокзалом розміщений знак, що забороняє стоянку з 8.00 до 11.00.
Водії ж зазвичай нехтують забороною, як і зробив це водій “Audi ”. Він зупинився там, як потім пояснив, щоб висадити дружину.

 

 

Працівники патрульної поліції виписали водію штраф у розмірі 250 гривень за стоянку в забороненому місці. Як виявилось на той момент порушник не мав з собою навіть посвідчення водія.

 

З діями поліцейських чоловік не згоден і пригрозив позовом до суду і в прокуратуру. Не тільки поліціянтам, а й працівникам інших структур. Водій нарікає на відсутність видимості обмеження місця стоянки та відсутність дорожньої розмітки.

 

Підтримують водія “Audi ” в оскарженні штрафу і місцеві таксисти. Водії просять окреслити зону дії знаку, або в подальшому запобігти непорозумінням.

 

Проблема відсутності місць стоянки транспорту на цій площі не вирішується. Аби не платити штраф, автівки паркують на іншому боці - ближче до центрального входу ринку “Хитрий”. Транспорт стоїть тут у кілька рядів, з багажників деяких “буяє” торгівля. Що у свою чергу ускладнює рух автобусів і маршруток та створює небезпеку для пішоходів.

 

 

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
13
Сміх
16
Жах
43
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)