Поліція попереджає: продаси алкоголь неповнолітньому - отримаєш штраф

25 Червня в 15:07  0  682

Події містаПоліція попереджає: продаси алкоголь неповнолітньому - отримаєш штраф

Закликаємо громадян, які стали свідками продажу чи купівлі неповнолітніми цигарок або алкоголю, зупинити і продавця, і дитину, а також повідомити про такий факт в правоохоронні органи - говорить начальник відділу Пологівської поліції Олег Смирнов.

 

Пологівський відділ поліції звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» — далі Закон).


Також, цією статтею визначено, що продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який їх купує, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
Так, згідно зі статтями 15, 17 Закону до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу – від 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Відповідно ч. 2 статті 156 КпАП до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування застосовується штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Сектором ювенальної превенції Пологівського відділу поліції періодично проводяться рейди щодо перевірки торгівельних закладів, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами. Так з початку року виявлено 4 факти продажу тютюнових виробів та алкогольних попоїв неповнолітнім. На продавців складено адміністративні протоколи. Однак це, нажаль, не стимулює деяких суб’єктів господарювання міста на дотримання зазначених норм законодавства. Не лякають їх навіть фінансові санкції, які є чималими.

 


Прислал: пресслужба поліції

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
9
Сміх
8
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)