Чому співробітники пологівської поліції ігноруюють засоби захисту Есть фото Есть видео

30 Березня 2020 09:50  0  4647

Народна новинаЧому співробітники пологівської поліції ігноруюють засоби захисту

Доброго дня, шановна редакція, мене звати Сергій і я хотів би поділитись з Вами проблемою, яка на даний момент є актуальною та потребує розголосу.

 

26.03.2020 р. близько 14 год. 30 хв., на дорозі Т0815 (відрізок м. Пологи – с. Воскресенка) я був свідком правопорушення та порушення санітарних норм під час карантину співробітниками Нацполіції під час несення служби, Верескуном Олексієм Вікторовичем та Удодом Вікторем Віталійовичем.


Їхня поведінка та ігнорування самих елементарних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусу, які запроваджені для запобігання та поширення небезпечної інфекції COVID-19, а саме:

 

1. Патрулювання та спілкування з громадянами без захисної маски

 

2. Наполегливе «запрошення» водіїв в службовий автомобіль без захисних засобів для обличчя.

 

3. Спілкування з громадянами з ознаками захворювання в службовому автомобілі.

 

Тим самим порушивши постанову КМУ від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та роспорядження Глави Нацполіції Ігоря Клименка, щодо забезпечення виконання карантинних заходів для недопущення розповсюдження вірусу. Таким чином співробітники нацполіції порушили ст. 42 КупАП (Порушення санітарних норм) та за ст. 325

 

Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

 

На зауваження щодо їх порушень віднеслися агресивно та з образами в мою сторону.

 

Станом на 28.03.2020, дані співробітники нацполіції продовжують працювати наражаючи всіх нас на небезпеку ігноруючи елементарні засоби захисту.

 

Буду вдячний за публікацію під Вашою редакцією матеріалу, який зробить відомими цих небезпечних людей на весь район та допоможе громадянам бути обачними у спілкуванні з недобросовісними співробітниками поліції, адже в сусідньому районі виявлено вірус саме у співробітника нацполіції.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
14
Сміх
45
Жах
160
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)