Поліція знову попереджає про шахраїв

15 Січня в 10:45  0  1257

На районіПоліція знову попереджає про шахраїв

Сьогодня, 15 січня, начальником сектору превенції майором поліції Олександром Іванченком проведено профілактичну роботу, а саме бесіду з відвідувачами КУ «Територіального центру соціального обслуговування».

 

В ході бесідидоведено інформацію щодо розповсюджених видів шахрайства (схеми: ваш родич у біді, банківські та телефоні шахраї та шахрайство, коли злочинці представляються працівниками соціальних служб, благодійних фондів, політичних партій), переглянуто та обговорено приклади наведені у відеосюжеті вчинених шахрайств на території області. 


Знову попереджаємо громадян будьте пильними не поспішайте виконувати вказівки незнайомих вам людей, якщо вас інформують, що ваші рідні потрапили у біду, обов’язково зателефонуйте їм, щоб дізнатися чи з ним все гаразд!


Якщо ви стали жертвою шахраїв телефонуйте до Пологівського відділу поліції за телефоном (06165) 2-28-60 або за номером «102»

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
6
Сміх
4
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)