Поліцейські врятували пологівчанку від домашнього насильника

17 Червня в 11:20  0  2876

Події містаПоліцейські врятували пологівчанку від домашнього насильника

Подяку за миттєве реагування на виклик та швидке прийняття мір щодо насильства в сім'ї пологівським поліціянтам на сторінках Газети розмістила читачка Надія. Аби дізнатись подробиці справи, що зробила правоохоронців героями, журналісти Газети зв'язалися з потерпілою.


Молода жінка розповіла нам подробиці свого життя та жахіття, які змушена була терпіти від “близької” людини протягом дванадцяти років аж до останнього моменту.

 

Два роки тому офіційно розлучилася з чоловіком. У нас є донька, але надалі миритися з його пияцтвом було неможливо. Через деякий час чоловік почав проситися назад у сім'ю, вибачався, обіцяв змінитися та кинути вживати оковиту. Повірила, довірилась. Вистачило його ненадовго. Почав знову випивати і піднімати на мене руки. Коли я намагалась комусь дзвонити за допомогою, він щоразу виривав з моїх рук телефон і продовжував мене лупцювати. Згодом вже не могла повірити, що хтось може вступитися і позбавити мене від насильства.

 

8 червня він знову напився, слово за слово, почалася сварка. Кров на моїх розбитих губах, здавалось, тільки підігріває в ньому агресію. Добре, хоч дитини вдома не було. В гостях тоді була моя сестра, вона й викликала поліцію.

Правоохоронці відреагували на виклик і за кілька хвилин були у мене на подвір'ї. Спрацювали оперативно, миттєво заспокоїли п'яного чоловіка, на місці склали протокол. Насильнику допомогли зібрати особисті речі та відправили геть. Я їм така вдячна, бо самій не вдалось його витурити, хоча будинок, в якому проживали, - моя власність. Тепер на кривдника чекає суворе покарання аж до ув'язнення.


На власному досвіді пересвідчилась, що наша поліція - професіонали своєї справи. Донедавна була зовсім іншої думки, не могла повірити, що хтось готовий заступитися за мене. Миритися з насиллям - хибна позиція. Я зробила висновки і подібного у своєму житті більше не допущу.

 

Журналісти Газети поцікавились у керівництва відділку Пологівської поліції професійним шляхом захисників:

 

Силенко Сергій Васильович - старший лейтенант поліції. В Органах Внутрішніх Справ з 2010 року, наразі працює на посаді інспектора сектору реагування патрульної поліції.

 

Діденко Олександр Миколайович - старший сержант поліції. В органах з 2013 року, працює на посаді інспектора сектору реагування патрульної поліції.

 

Литвинов Сергій Григорович - старший сержант поліції. В органах внутрішніх справ з 2014 року, працює на посаді поліцейського сектору реагування патрульної поліції.

 

У поліції зазначають, що всі троє протягом служби отримували від керівництва подяки за сумлінну працю.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

102
Супер
12
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)