ОЛЕКСАНДР ПОЛЯНСЬКИЙ: діти – це наше майбутнє!

21 Жовтня 2020 14:50  0  1760

Рупор часуОЛЕКСАНДР ПОЛЯНСЬКИЙ:  діти – це наше майбутнє!

Лідери команди «ЗА МАЙБУТНЄ» на Пологівщині Олександр Полянський та Аскад Ашурбеков зустрілися з виборцями м. Пологи біля будинку культури «Гірник», поблизу магазину «Славутич» по вул. Східна та в центрі міста біля Центру надання адмінпослуг.

 

Серед пріоритетів Олександра Полянського та його команди – будівництво сучасного сміттєпереробного заводу. Це реальний крок до чистого міста, нових робочих місць та додаткових надходжень до місцевого бюджету.

 

Ще один серйозний напрямок – створення найкращих умов для навчання та виховання наших дітей. Це і достатнє фінансування шкіл та садочків з бюджету, а не з батьківських гаманців, розвиток закладів культури, безкоштовні позашкільні гуртки та комплексна міська програма «Спорт для всієї родини».

 

Важливе завдання команди «ЗА МАЙБУТНЄ» – відродження професійно-технічної освіти, соціальна підтримка дітей із малозабезпечених та неповних родин.

 

Пологівщина майбутнього – це зручна інфраструктура. Після нашої перемоги на виборах буде продовжено ремонт водогонів та доріг, запущено нові автобусні маршрути до віддалених сіл новоствореного району, відроджено сільські ФАПи та створено мережу соціальних аптек.

 

- Ми йдемо до влади вирішувати питання людей, а не займатися партійною пропагандою. Ми хочемо, щоб наші діти навчалися у світлих та затишних класах, а наші батьки – отримували сучасну, спеціалізовану медичну допомогу. Ми хочемо, щоб пологівці почувалися у безпеці та у них завжди була робота і зарплата, – наголосив Олександр Полянський.

 

Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» у Пологах – це велика та потужна сила.

 

У наших лавах - начальник Пологівської залізничної станції Валентин Чистов, начальник вагонного депо Володимир Фоменко, його заступник Михайло Рибалка, підприємці Олександр Петренко, Олексій Каліновський, Геннадій Шевченко, Наталія Нижарадзе, Віталій Садовий, багато інших професійних та відповідальних людей.

 

Ми відповідальні за майбутнє!

 

Шукайте нас у всіх трьох бюлетенях:

 

№ 9 – Запорізька обласна рада

№ 8 – Пологівська районна рада

№ 6 – Пологівська міська рада

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)