На Всеукраїнських фінальних змаганнях Пологівські футболістки посіли почесне четверте місце Есть фото

4 Липня в 12:19  0  1171

Знай нашихНа  Всеукраїнських фінальних змаганнях Пологівські футболістки  посіли почесне четверте місце

З 22 по 25 червня у місті Скадовську Херсонської області пройшли Всеукраїнські фінальні змагання з футболу серед команд дівчат 2002/2003 та 2004/2005 років народження на першість ВФСТ «Колос» АПК України 2017 року, в яких узяло участь 20 команд з різних областей нашої держави (по 10 в кожній віковій категорії). Це рекордне число команд-учасниць за останні роки (більше трьохста юних футболісток).


Запорізьку область на цих змаганнях у віковій категорії 2002/2003 рр.н. гідно представила команда, сформована на базі вихованок Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення футболу с.Інженерне Пологівського р-ну, директор ДЮСШ Кирило Земляков, тренер Віталій Тоцький) завоювала в підсумку «почесне» четверте місце першості з поміж десяти найсильніших команд України. Найвищих похвал удостоєні: Борисова Ганна, Горпиняк Анастасія, Сова Анастасія, Маланіна Анна, Таран Ольга, Оларь Аміна, Суптеля Світлана, Петрів Юлія, Ротшкє Дарія, Братчикова Валерія, Плечищева Вікторія.


Команда висловлює велику подяку голові Інженерненської сільської ради Наталії Кошель, за сприяння якої була забезпечена участь у даних всеукраїнських змаганнях.

 

 

  

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)