Пологівський ОЕЗ знову надає підтримку військовим, які задіяні в АТО Есть фото

8 Вересня в 14:53  0  930

Знай нашихПологівський ОЕЗ знову надає підтримку військовим, які задіяні в АТО

У п'ятницю, 4 вересня, голова правління ПАТ «Пологівський ОЕЗ» Олег Закарлюка зустрівся з головою громадської організації «Ветерани АТО Пологівщини» Валерієм Орловським, а також членом даної організації Анатолієм Павлюком. Під час зустрічі обговорювалися проблеми, які зараз хвилюють пологівських ветеранів АТО.


Валерій Орловський від імені громадської організації «Ветерани АТО Пологівщини» висловив подяку ПАТ «Пологівський ОЕЗ» - одному із найпотужніших підприємств у районі у напрямку надання посильної допомоги для підтримки військовослужбовців, які задіяні у проведенні антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, а також забезпечення правопорядку у прилеглих до цих областей територіях і безпосередньо на Пологівщині.


У свою чергу, Олег Васильович від імені керівництва ПАТ «Пологівський ОЕЗ» пообіцяв і надалі підтримувати військових, безпосередньо й пологівців, які зараз знаходяться в зоні проведення АТО. А в підтвердження своїх слів цього дня він передав дизельний генератор, який підприємство придбало для військової частини В0259 чотирнадцятої окремої механізованої бригади 1-ї танкової роти, де служать наші земляки. Генератор до місця призначення доставлять пологівські волонтери.

 

 

 


Фотограф: Максим КОЗИНЕЦЬ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)