Пологівці привітали гостей Покровського ярмарку Есть фото

16 Жовтня в 08:43  0  2382

У регіоніПологівці привітали гостей Покровського ярмарку

12 жовтня у Вознесенівському парку Запоріжжя відбулося щорічне дійство обласного масштабу - Покровський ярмарок.

 

В ярмарково-виставковій програмі заходу взяли участь майстри Пологівського району, а аматори сцени привітали жителів та гостей Запоріжжя святковою програмою «Зірки Пологівщини –запоріжцям!»

 

На обласній сцені виступили солісти Пологівського РБК Наталія Самойлик, Микола Хижній, Ірина Садковкіна, Михайло Ткач, Аріна Закарлюка; вихованець Пологівської ДШМ Владислав Пелих; зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» та танцювальний колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ з танцювальними композиціями «Самба», «Мадагаскар», «За лісами-горами», «Танці та танці».

 

Гарним конферансом супроводжували наші виступи ведучі програми, вихованці Пологівського РБК Ромазан Хансіваров і Аріна Закарлюка.

 

Організаторами свята були облаштовані інсталяції з квітів, тематичні фотозони. На майстер класах всіх охочих вчили користуватися батогом козака, стріляти з лука, займатися декоративно-ужитковим мистецтвом.

 

Наступного дня в програмі виступали китайська делегація з посвятою в козаки, вихованці Запорізьких ДШМ № 8 і ДШМ №6, хор «Заводчанка» ПК «Заводський», народний хор «Молодички» ПК «Молодіжний», народний хор «Запорізькі козаки» ПК «Орбіта», жіночий заслужений хор «Калина» ПК «Титан», народний хор «Джерела» ПК «Орбіта», народний вокальний ансамбль «Яблунька» ПК «Орбіта».

 

Для організованої участі пологівців у обласному заході технічно-господарський супровід було здійснено працівниками Пологівського РБК та Пологівського районного організаційно-методичного центру культури.

 

Відповідальним за участь пологівської делегації в Покровському ярмарку був відділ культури і туризму Пологівської райдержадміністрації.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)