Пологівщину відвідав новий очільник області Олександр Старух Есть фото Есть видео

19 Січня 2021 16:46  0  1584

Події містаПологівщину відвідав новий очільник області Олександр Старух

У вівторок, 19 січня, Пологівщину із робочим візитом відвідав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух. Де побував та що побачив очільник області, читайте у статті.


Очільник області відвідав будівлю амбулаторії групової практики на селі Пологи та ознайомився із процесом будівництва. Поспілкувався із новим підрядником та з'ясував проблеми затримки робіт (будівництво розпочато ще два роки тому). Ремонтники зазначили, що за вчасного фінансування даного проєкту “Великого будівництва”, амбулаторію добудують максимум за три місяці.

 

 
Далі очільник попрямував до Пологівської БЛІЛ, де оглянув реконструкцію приймального та реанімаційного відділень. У розмові із головним лікарем Романом Кравченко, голова Запорізької ОДА обіцяв всебічно сприяти у найшвидшому закінченні ремонтного проєкту опорної лікарні. Будівельна готовність на сьогодні становить 80 відсотків. Завершити реконструкцію планується наприкінці березня цього року. Ще необхідно завершити внутрішнє оздоблення, електромонтажні роботи, монтаж систем водопостачання та каналізації.

 

 


Під час зустрічі із керівництвом райдержадміністрації та головами міських, селищних і сільських рад Пологівського району очільник області поділився планами, щодо впровадження програм уряду на територіях та вислухав проблеми громад. Найбільше громади району потерпають від свавілля електромереж на окремих територіях, недостатності фінансувань, недоотримання коштів із державних субвенцій та неякісних доріг. Зустріч пройшла у залі Пологівського РБК, на ній був також присутній народний депутат України Павло Мельник.

  


Заключною частиною робочої поїздки Олександра Старуха до Поліг став його візит до ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”. Керівник підприємства Денис Крилов ознайомив та продемонстрував очільнику області процес реконструкції заводу, провів екскурсію підприємством.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
13
Сміх
7
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)