У п'ятницю в Пологах буде поновлено рух міського транспорту

20 Травня в 17:56  0  1749

Події містаУ п'ятницю в Пологах буде поновлено рух міського транспорту

Пологівські перевізники можуть приступити до роботи вже у п'ятницю 22 травня, але за певних умов

 

Про це повідомив Пологівський міський голова Юрій Коноваленко.

 

- Ми зібрали всіх перевізників, для того, щоб дізнатися про їхню готовність відновити роботу, а також, щоб пояснити їм про нові вимоги роботи в умовах пом'якшення карантинних обмежень. З перевізниками обговорили вимоги стосовно дезінфекції транспортних засобів, дозволену кількість пасажирів, роздали попереджувальні знаки, які за законом мають бути в кожному громадському транспорті, - повідомляє міський голова.

 

За словами Юрія Анатолійовича тепер залишається дочекатися офіційного рішення Кабінету Міністрів України, щоб зібрати комісію ТЕБ та НС та видати розпорядження на місцях.

 

- Під час засідання перевізники підтвердили свою готовність розпочати роботу вже з 22 травня, не чекаючи офіційного понеділка. Тому, якщо сьогодні матимемо офіційне рішення, вони за три дні підготують транспорт і вже у п'ятницю можуть розпочинати перевезення пасажирів в межах міста - зазначив очільник громади.

 

В рамках пом'якшення карантинних обмежень, продовжують діяти спеціальні обмеження для перевізників та пасажирів: кількість пасажирів має бути відповідною до місць для сидіння, обов'язкова умова - захисні маски у водія та пасажирів, обов'язкові регулярні прибирання та дезінфекція салону, перевірка температури у водія перед виїздом на маршрут - про це говорили на засіданні Пологівської міської ради.

 

- А от про відновлення роботи приміського транспорту говорити поки що зарано- повідомив голова Пологівської РДА Артур Крупський.

 

Артур Євегнович додав що спочатку треба отримати відповідне рішення.

 

Поки готувався матеріал, Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня.

 

Тож сподіваємо проїхатися містом вже цієї п'ятниці.

 

 

 

 

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
9
Сміх
9
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)