Поїхали! Завтра міський та приміський транспорт відновить роботу

21 Травня в 16:56  0  1955

На районіПоїхали! Завтра міський та приміський транспорт відновить роботу

Рішення Кабміну стосовно відновлення роботи громадського транспорту в умовах пом'якшення карантинних умов, наразі вже є, але перебуває у стадії доопрацювання.

 

Сьогодні, 21 травня, міський голова Юрій Коноваленко підписав розпорядження № 119 «Про послаблення карантинних обмежень на території громади», згідно з яким з 22 травня відновлюються регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах та дозволяється проведення спортивних заходів на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Головною умовою послаблення карантинних обмежень є дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів України, які продовжують діяти на період встановлення карантину.

 

- Відзавтра, 22 травня, міський транспорт почне працювати у звичному режимі. Графік руху автобусів не зміниться. Єдине, на що треба буде звертати увагу, це кількість пасажирів у громадському транспортному засобі - їх має бути не більше, ніж кількість місць для сидіння, якими обладнано автобус. Люди мають пам'ятати про засоби індивідуального захисту, а також варто нагадати, що громадяни похилого віку все ще знаходиться у групі ризику, тому без нагальної потреби їм потрібно уникати пересування громадським транспортом" - нагадує міський голова.

 

За словами Артура Крупського скоріш за все завтра або у п'ятницю, але точно не пізніше 23 травня, приміський транспорт відновить свою роботу

 

- Рішення про відновлення роботи приміського транспорту однозначно буде прийнято відповідно до рішення Кабінету міністрів України, наказу головного лікаря, відповідно до рішення регіональної та місцевої ТЕБ та НС, - пікдреслює голова Пологівської РДА.

 

Якщо точніше, то залишилося лише декілька питань - і нагальну проблему населення буде вирішено.

 

- Один день ми даємо перевізникам для того, аби вони приготували транспортні засоби до експлуатації. Графік роботи приміського транспорту буде таким же як і до карантину. Обмеження будуть стосуватися лише кількості перевезених осіб - їх має бути рівно стільки, скільки місць для сидіння у транспортному засобі, - додає Артур Євгенович.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

29
Супер
7
Сміх
8
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)