В пошуках Чеха: григорівці блокують роботу фермера через несплату за паї Есть фото Есть видео

16 Березня в 17:34  0  3306

На районіВ пошуках Чеха: григорівці блокують роботу фермера через несплату за паї

Тема поневірянь пайщиків села Григорівки з Сергієм Чехом (власник СФГ “Софія”) не нова, та знову набирає розголосу. Людям по кілька років не виплачується орендна плата за паї, через що селяни ладні блокувати роботу фермерського господарства.

 


 

Вже два дні поспіль обурені пайщики збираються біля воріт фірми і намагаються погрозами вплинути на господаря, який проживає у місті Бердянськ.

 

Хоча у неділю, 15 березня, він все-таки спромігся приїхати до села та поспілкуватися із людьми, яким подекуди заборгував по тридцять тисяч гривень. Обурені селяни заблокували автомобіль фермера і вимагали повернути несплачені кошти за земельні паї, що знаходяться у нього в оренді, або ж розірвати договори оренди. На що отримали від Чеха тільки відмовки: неврожай, високі податки, не готова документація та інше.

 

Далі обіцянок справа не просунулась. Чех обіцяв приїхати із документами наступного дня...і обманув. Після чергової витівки орендаря, селяни край втратили терпіння і віру у справедливість, зійшлися на тому, що будуть блокувати роботу фермерського господарства, не випускатимуть в поле техніку, погрожують чинити самосуд.

 

Але, як знайти того, хто ховається від людей, від поліції, від представників влади? За словами уповноважених працівників Пологівської РДА, що виїхали на місце сьогодні, 16 березня, кожен пайщик повинен подавати на суд в індивідуальному порядку. Але такий варіант затратний для людей, і допоки триватиме судова тяганина, терміни оренди сплинуть, - стверджують обурені пайщики.

 

Полишені всіма обмануті люди рішуче налаштовані застосовувати силові методи, аби домогтися правди.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
3
Сміх
27
Жах
22
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)