Випадково пошкоджений лічильник: в Пологах пенсіонерка має сплатити 37 тисяч штрафу Есть видео

14 Березня в 09:52  0  2464

На районіВипадково пошкоджений лічильник: в Пологах пенсіонерка має сплатити 37 тисяч штрафу

Бережіть газовий лічильник, мов зіницю ока, бо правди добитися важко. У цьому на власному гіркому досвіді переконалася пенсіонерка з міста Пологи. Після випадкового пошкодження вимірювального приладу будинок уже два роки без опалення, а на старенькій висить борг у майже 37 тис грн

 

Будинок пенсіонерки Надії Берези у Пологах без опалення вже другий рік. Її син Віталій розповідає: у квітні 2018 року випадково пошкодили газовий лічильник на кухні. Так закінчилося звичайне пересування меблів у будинку.

 

Неприємна подія сталася ще 24 квітня 2018-го року і господарі одразу повідомили про це телефоном на гарячу лінію 104.

 

Лічильник газовики демонтували, бо візуально виявили несанкціоноване втручання в роботу приладу, про що склали акт. Далі за процедурою, лічильник відправили до Запорізького науково-виробничого центру стандартизації метрології та сертифікації, де було проведено експертизу приладу. Перевірка встановила, що для подальшої експлуатації лічильник не придатний, хоча по факту на ньому не були пошкоджені навіть пломби. Невдовзі прийшла платіжка, від якої у жінки перехопило дух. Пенсіонерці нарахували борг за газ у сумі майже 37 тисяч гривень.

 

Що було далі: дивіться у сюжеті.

 

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
59
Жах
54
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)