Як ми в кінотеатр ходили…

23 Травня 2012 12:24  0  3042

   «В Пологах відкрили кінотеатр» - ця звістка дуже швидко поширилася. І ось цієї неділі вирішили і ми з друзями подивитися фільм.

 

   «Юність» вразила... Особисто я в центі міста буваю не часто, бо мешкаю в Запоріжжі, а фото все ж не передають всієї краси закладу.

 

   В касі люб'язно запропонували вибрати місця, замовити морозиво, напої, солодощі, піцу, яку нам принесли прямо в зал. Це була перша несподіванка - не поп-корн і пляшка води під час сеансу, а е, чого душа бажає і може дозволити буфет і гаманець. До речі, про гаманець: здивували ціни... Дуже приємні ціни і за білет, і в самому кафе.

 

   Та ось нарешті ми в залі. Від здивування я «широко відкрила рота»: чудові зручні дивани, гарні столи, прекрасне оформлення взагалі.

 

   ... Почався фільм... Знову несподіванка: я була налаштована на гірший звук та якість зображення. Та ж ні - і тут все чудово. Хоча фільм «Аватар» і не новий, та все ж всі ми подивилися його з величезним захопленням.

 

   Ще додам про зручність: мало того, що ми ласували тим, чим хотіли прямо перед екраном, мало того, що, виходячи до туалету (який, до речі, теж чудовий), ніхто нікому не заважав, так ще й сидіти можна було так, як хотілося. Я, наприклад, напівлежала на дивані і почувала себе, наче вдома, але перед широчезним екраном.

 

   Тож враження залишилося прекрасне. Кінотеатри Запоріжжя за сервісом «не взлітають».

 

   Але свої «п'ять копійок» вставлю. Дуже хотілося б зберегти «Юність» такою і надалі. А для цього треба посилити охорону майна. Я вважаю, після перегляду потрібно затримати відвідувачів і після кожного проглянути диван чи крісло. Разом з тим, не завадила б присутність у залі адміністратора чи охорони, щоб відвідувачі не займали не свої місця. Адже, добре, якщо все добре. А не дай Боже знайдеться якесь «дитя гір» або «неандерталець»...

 

   Ну що ж, враженнями поділилася, побажаннями теж. Додам ще одну пораду: не пошкодуйте 30 грн. на білет, відвідайте кінотеатр і збережіть його таким же й надалі.
 
   P.S. Шановна «Районка», дуже хотілося б подякувати людям, що відновили кінотеатр (не лише владчикам грошей, а й робітникам) і передати їм усі побажання, але, на жаль, не знаю, куди звертатися. Тож прошу Вас зробити це за мене. Дякую.

 

 

 

 

 


Фотограф: Ольга

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Всего комментариев: 7

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Левко 23.05.2012 15:12
Бурные аплодисменты...
Работнику пера гонорар...
 1  Ольга 23.05.2012 15:57
Якщо від душі, то дякую )))))
 2  123 23.05.2012 21:03
От родственной души...))))))))))))
 3  Танюша   alt 23.05.2012 22:18
Можно афиши размещать не только у кинотеатра, но и например в районе Пологи-5 догда больше желающих будет или в газете!
 4  Ольга 24.05.2012 11:19
Вот-вот, рулят люди далёёёёёкие
 1  Ольга 24.05.2012 12:47
Всмысле "далёёёёёёёкие" ???

Кстати, про афиши: и правда надо как-то организовать это. А то я вчера искала номер телефона "Юности", и того не нашла, не то, чтоб расписание сеансов. А "Районка" может помочь?
 1  Левко 24.05.2012 17:12
Наверно за высокий гонорар!!!Для казачка,или казачки могут помочь....
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)