Як пройшов день української писемності у Пологах Есть фото

9 Листопада в 13:44  0  596

Події містаЯк пройшов день української писемності у Пологах

День української писемності та мови, який відзначається сьогодні, 9 листопада, дуже важливий для українців, оскільки мова - це щось більше, ніж спадщина предків. У ньому душа нашого народу та багатовікова історія.


Цього року День української писемності та мови – ювілейний, двадцятий. Ще в 1997-му він був установлений Президентом України Леонідом Кучмою.


Дату, 9 листопада, було обрано невипадково. Свято писемності та мови приурочено до дня пам'яті Нестора Літописця, автора «Повісті минулих літ». Цей літопис - перша пам'ятка Київської Русі, в якій відображено історію держави і показано її розвиток на тлі світових подій. Нестор був ченцем Києво-Печерської лаври, а також одним із учнів Кирила і Мефодія - творців слов'янського письма.


Пологи також взяли участь у відзначенні цього свята. На центральній площі міста біля комплексу «Годинник» працівники відділу освіти, спорту та молоді провели акцію «Я розмовляю українською».


Піч час заходу читали вірші заступник голови РДА Ірина Півень,  спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталя Корнієнко, методисти відділу освіти, учні загальноосвітніх шкіл та всі бажаючі.


Учасники декламували вірші українських письменників і власні твори. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Ангеліна Устименко прочитала вірш, написаний Олександром Вознюком, сержантом Збройних сил України, який загинув у зоні АТО, захищаючи Батьківщину.


Поетичний захід привернув увагу багатьох перехожих. Помітивши зібрання, пологівці зупинялись, забувши про власні справи й поринали у хвилю поезії.

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)