Інформує податкова

3 Квітня в 11:55  0  415

На районіІнформує податкова

Надходження від платників Пологівського управління у січні – березні п.р. становлять понад 143 мільйони гривень

 

Від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів протягом січня – березня 2019 року до зведеного бюджету надійшло 143,4 млн.грн., що на 10 відсотків, або на 12,7 млн. грн. перевищує минулорічні надходження. Про це повідомили начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

 

Основним джерелом його наповнення є податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 62,7 млн. грн., що на 2 млн. грн. більше аналогічного показника минулого року; податок на додану вартість, надходження якого становлять 21,7 млн. грн., що на 0,24 млн. грн. більше аналогічного показника минулого року.

 

Загальний фонд державного бюджету отримав 53,2 млн. грн., що на 20%, або на 7,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Місцеві скарбниці поповнились на 89,7 млн. грн., що на 5,01 млн. грн. перевищило минулорічний показник.

 

Позитивна динаміка надходжень зумовлена відповідальним ставленням сумлінних платників податків до свого обов’язку сплачувати податки, підвищенням якості сервісного обслуговування платників та ефективною роботою фахівців управління.

 

Деклараційна кампанія - 2019: практична допомога жителям Більмацького та Розівського районів

 

Фахівці Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області продовжують активну інформаційну та консультативну роботу по наданню допомоги громадянам у складанні річних податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік.

 

Керівництвом управління заплановані і проводяться виїзні зустрічі фахівців до віддалених куточків Більмацького та Розівського районів.

 

На зустрічах з селянами податківці наголошують, що податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) є орендар. Доходи від надання в оренду нерухомого майна оподатковуються податковим агентом під час їх виплати за їх рахунок.

 

Обов’язок щодо подання Декларації виникає, зокрема, у разі отримання у 2018 році доходів від оренди майна фізичної особи, в тому числі оренди земельного паю, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання. Тобто, власник земельного паю (орендодавець) повинен самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок, якщо орендарем є фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання.

 

Податківці наголосили, що громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції (ставка податку на доходи фізичних осіб - 18 %). Крім того, з суми орендної плати за земельну ділянку (пай) стягується також військовий збір за ставкою 1,5 %.

 

Під час зустрічей з платниками фахівці фіскального органу радять не зволікати з декларуванням минулорічних статків та нагадують про те, що основний податок, завдяки якому наповнюється їх сільський бюджет, це податок на доходи фізичних осіб.

 

З початку цьогорічної кампанії декларування доходів громадян фахівці Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області відвідали 12 сільських рад Більмацького та Розівського районів, мешканці яких подали 833 декларації та задекларували понад 5 млн. грн.», - повідомляє начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

 

Нагадуємо, що Декларація за минулий рік подається до 2 травня 2019 року. Сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір із задекларованих доходів необхідно до 1 серпня поточного року.

 

Громадяни, які мають право на отримання податкової знижки, реалізувати його зможуть до 31 грудня 2019 року включно.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
1
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

oez_robota_200Х200_22_04_192.jpg

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)