Подарунки від обласних депутатів

26 Червня в 08:05  0  1115

На районіПодарунки від обласних депутатів

В рамках реалізації «Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки» депутати від Пологівського району Олег Закарлюка, Андрій Чеберко та Іван Чесноков на виконання депутатських повноважень отримали з обласного бюджету по 700 тисяч гривень, і така сума коштів - вперше в історії Запорізької області. Ці кошти будуть спрямовані на реалізацію важливих соціальних проектів на території нашого району. Більша частина, а це 1 736 000 гривень, вже розподілена на школи, садочки, заклади культури та медицини міста і району, а також на сільські ради.

 

Так, на останніх сесіях Пологівської міської та районної рад депутати затвердили перелік заходів, на які підуть кошти з депутатського фонду. Подія дійсно дуже радісна, адже всі вищезазначені заклади отримають те, що так необхідно для роботи.

 

На відділ освіти, молоді і спорту Пологівської РДА спрямовано 633 000 грн. Школи району отримають на них інтерактивні дошки, лінолеум, меблі, мотокосарки, телевізійне та аудіовізуальне обладнання, тенісні столи, енергозберігаючі металопластикові вікна, комп’ютерне обладнання та ноутбуки, матеріали для поточних ремонтів, роутери, мікрофони.


Для Пологівського будинку дитячої та юнацької творчості придбають комп’ютерне обладнання, музичні інструменти та частини до них.


Для Пологівської ДЮСШ – меблі, москітні сітки.

 

На Пологівську ЦРЛ виділено 157 000 грн., які підуть на придбання медичного обладнання, моніторів пацієнта і такого важливого для нашої лікарні електрокардіографа. Пологівський ЦПМСД на суму 124 000 грн. придбає ноутбуки та бензин для службового автомобіля.

 

Відділ культури і туризму Пологівсьокї РДА витратить 78 600 грн. на придбання техніки для районного краєзнавчого музею та центральної районної бібліотеки, відеопроектора та екрана для районного організаційно-методичного центру та комплекту штор для Пологівського РБК.

 

На Пологівську міську раду з депутатського фонду надійшло 440 000 грн. На них будуть придбані для міських дитячих садочків комплекти подушок та ковдр, постільна білизна, меблі, лінолеум, матеріали та обладнання. Для ЦКД «Гірник» - світлова техніка для обладнання сцени. Частина з цих коштів вже витрачена на озеленення дитячого майданчика по вул. Східній, де навесні розкинувся прекрасний молодий парк.

 

Сільський бюджет отримав з вищезазначених коштів 303 400 грн. Вони підуть на придбання для сільських рад і сільських садочків принтерів, мультимедійної дошки, проектора, меблів, комп’ютерної техніки, музичних центрів та апаратури, оргтехніки, ноутбуків, матеріалів, обладнання та інвентарю, а також дитячого майданчика.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)