Податкова інформує

15 Серпня в 11:32  0  594

На районіПодаткова інформує

Надходження земельного податку від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 60 відсотків

 

З початку року від землекористувачів території обслуговування Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області до місцевих бюджетів надійшло 41,5 мільйонів гривень земельного податку та оренди землі, що на 15 млн. грн. або на 60 відсотків більше ніж торік.

 

Як зазначила в.о.керівника Дар’я Нестеренко, із загальної суми надходжень 35 мільйонів гривень податку сплачено юридичними особами, таким чином минулорічний показник перевищено на 65 відсотків, а місцевий бюджет додатково отримав понад 14 мільйонів.

 

Фізичні особи власники землі спрямували – 6,5 мільйона гривень податку, що відповідно на 1,3 млн. грн. більше минулорічного показника .
За 7 місяців 2019 року землекористувачі Пологівського району перерахували до місцевого бюджету – 26,7 мільйона гривень, за землі Більмацького району сплачено - 6,7 мільйона, Розівського району – 8,1 мільона гривень.

 

Фахівці Пологіського управління звертають увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбничок місцевих громад на їх розвиток та вирішення соціально – економічних питань.

 

Акцентуємо, останній день сплати земельного податку фізичними особами – 29 серпня 2019 року.

 

Місцеві бюджети Пологівського, Більмацького та Розівського районів отримали 2,3 мільйона гривень за нерухомість.

 

За сім місяців 2019 року від власників нерухомості до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів надійшло 2,3 мільйона гривень податку на нерухоме майно. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 760 тис.грн., або 44 відсотка, зазначила Дар’я Юріївна, в.о.начальника Пологівського управління.

 

Власники нерухомості – юридичні особи сплатили 1,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, а це на 860,9 тис.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

 

У порівнянні з попереднім роком, надходження від фізичних осіб збільшились на 58 відсотків та складають 710,2 тис.грн., проти 449,7 тис.грн. минулорічних надходжень.

 

Нагадаємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельнох ділянки, сплачують фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості.

 

Також, фіхівці Пологівського управління нагадують, що до 01 липня 2019 року, були надіслані громадянам податкові повідомлення – рішення про нарахування податку. Водночас платники податків мають можливість прийти особисто до фіскального органу для звірки даних та уточнення інформції щодо об”єктів нерухомості, які підлягають оподаткуванню.

 

Звертаємо увагу, останній день сплати – 29 серпня 2019 року.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
1
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)