За україномовністю пологівців - слідкує влада

9 Листопада в 13:30  0  986

На районіЗа україномовністю пологівців - слідкує влада

Сьогодні - День української писемності та мови. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Щорічно воно святкується 9 листопада.


Цього дня проводяться тематичні заходи і літературні вечори. По радіо лунає традиційний диктант, у якому можуть взяти участь усі охочі — навіть за межами України.

 

Напередодні свята, 8 листопада, У Пологівській РДА пройшло засідання круглого столу за ініціативи заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень. Учасники заходу - методисти та спеціалісти відділу освіти і начальник відділу культури та туризму обговорили заходи щодо реалізації Програми розвитку та функціонування української мови в Пологівському районі.

 

Зі слів компетентних посадовців у Пологівському району виконуються більшість рекомендованих Програмою заходів. Це: виховні заходи серед дітей та молоді, розробка тематичних комплексів з літератури та фольклору, проведення конкурсних робіт з української мови, поповнення українськими виданнями бібліотек та інше. Викладання та спілкування у навчальних закладах району ведеться лише українською,- наголошують спеціалісти.

 

Щодо рекомендацій наданих спеціалістам Іриною Півень варто зазначити наступне:


- Створити тематичні відеоролики у форматі конкурсу серед учнівства.
- Відкрити факультативні групи для батьків учнів шкіл які бажають удосконалити знання української мови.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)