Пологівчанка відлупцювала дитину за зламану гілку черешні

27 Травня в 10:47  0  2666

Пригоди тижняПологівчанка відлупцювала дитину за зламану гілку черешні

В бійку з дитиною втягнулись власники одного із гаражів розташованих по вулиці Східній.


Інцидент стався у четвер, 23 травня по вулиці Східній. Власниця одного із гаражів накинулася на 10 - річного хлопця коли побачила того на черешні, що росте у загальному дворі багатоповерхівок.

 

У грубій формі на очах однолітків стягнула його з деревини за вуха, лаяла його та штурхала. Добряче накрутивши вуха, жінка відпустила хлопця. Коли ж малий в стані шоку намагався огризнутися, отримав добрячий удар у спину від чоловіка, який був поряд з нападницею.

 

Огріла парочка хлопця не лише тумаками, а й відбірним матом. Щоб була наука не їсти чужі ягоди.

 

- Син прибіг додому у шоковому стані, плакав і довго не міг пояснити за що його побили дорослі. Дитина зазнала не лише фізичного насилля, а й психологічної травми. Принижували його на очах однолітків, - розповіла нам мама хлопчика.

 

Ірина Левченко звернулась із заявою до поліції. Правоохоронці пообіцяли їй провести роз’яснюючу бесіду із жінкою, яка напала на дитину. Згодом вирішили обійтися без втручання поліції, а обмежитися розмовою двох сторін.

 

Свою неадекватну поведінку жінка пояснила станом афекту, в якому опинилася через зламану гілку черешні, яку побачила біля хлопців. Вибачень дитині не принесла.

 

 

В такій ситуації шкода не тільки хлопчика, який постраждав в нерівному бою, шкода морально нестійких, сповнених злоби дорослих людей, які не спроможні контролювати власні емоції! Невже це нормально кидатися на дітей через якісь черешні?!

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
3
Сміх
109
Жах
63
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Валентина Серафимівна   alt 27.05.2019 23:03
Безумовно, власниця гаражу винна у своїх бурхливих емоція. Така поведінка є неприпустимою. Але ми всі забуваємо і про інший бік цієї ситуації.  Чому така «любляча мама та захисниця»  не змогла належним чином виховати свою дитину. Десятирічна  дитина вже має розрізняти що таке «добре» і що таке «погано».   Судячи з того, що дитину «стягнули» зі зламаного дерева то можна з впевненістю сказати, що батьки не навчили його дбайливо ставитися до природи та поважати працю інших. Цікаво,  цей хлопчик та його мама хоч одне дерево або хоча б квітку посадили у своєму житті?  Можливо, слід замислитися та почати все таки виховувати своїх дітей.  Шкода, що такі діти - наше майбутнє.
 В чужому оці смітинку бачимо, а в своєму і колоди не помічаємо.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)