Як побороти дитячі страхи - знають вихователі! Есть фото

18 Квітня в 11:30  0  825

Події містаЯк побороти дитячі страхи - знають вихователі!

“Ваша дитина боїться темряви, бабайку, уколів чи бородатих чоловіків? Аби позбавитися страху - пригадайте хто та коли міг таким чином залякати дитя.”, - такі поради дають батькам вихователі дитячого садка “Сонечко”.

 

З ціллю обізнаності батьків у вихованні дітей, завідуюча садка Світлана Замирайло проводить “засідання батьківського клубу”.

 

Зустрічі проходять у формі тренінгу. Батьки не тільки засвоюють корисну інформацію, а й самі стають активними учасниками навчального процесу.

Цього разу “тренер” обрала актуальну і важливу тему - дитячі страхи. З такими, виявляється, найчастіше зустрічаються діти віком від 3 до 7 років.
Які страхи, що їх породжує та головне - як з ними боротися, дізнавались батьки у ході тренінгу.

 

Отримані знання закріплювали практичними навичками: малювали власні страхи та позбавлялися їх, одним із рекомендованих способів - відпускали, знищували або робили їх своїми друзями!

 

Багато відповідей на хвилюючі питання отримали батьки, в ході цікавої зустрічі! Корисні поради Світлани Ігорівни обов'язково стануть в нагоді у відповідальному процесі виховання маленьких сміливців!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

107
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)