Пологівський район у лідерах рейтингу Запорізької області

25 Червня в 11:09  0  1471

У регіоніПологівський район у лідерах рейтингу Запорізької області

Оприлюднена комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками січня-березня 2019 року.

 

Серед лідерів – Пологівський, Приазовський та Оріхівський райони області.

 

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області за підсумками січня-березня 2019 року здійснено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

 

І напрям – промисловість та розрахунки за енергоносії.

 

За оцінкою результатів діяльності за напрямом промисловість та розрахунки за енергоносії до трійки лідерів увійшли: серед районів – Приазовський, Розівський, Пологівський; останнє місце посів Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення – лідерами є Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя; на останньому місці – м. Мелітополь.

 

ІІ напрям – розвиток сільського господарства.
За напрямом розвиток сільського господарства до трійки лідерів увійшли – Кам'янсько-Дніпровський, Токмацький і Оріхівський райони; останнє місце посів Василівський район.

 

ІІІ напрям – державні фінанси (6 показників).
За напрямом державні фінанси до трійки лідерів увійшли: серед районів – Пологівський, Василівський та Гуляйпільський райони; на останньому місці – Приморський район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Токмак і Мелітополь; останнє місце – Запоріжжя.

 

ІV напрям – споживчий ринок.
За напрямом споживчий ринок до трійки лідерів увійшли: серед районів – Запорізький, Якимівський і Кам’янсько-Дніпровський райони; на останньому місці – Токмацький район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Запоріжжя, Бердянськ; останнє місце – Токмак.

 

V напрям – населення та ринок праці.
За оцінкою результатів діяльності за напрямом населення та ринок праці до трійки лідерів увійшли: серед районів – Василівський, Пологівський і Якимівський райони; на останньому місці – Запорізький район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя; останнє місце – Мелітополь.

 

VІ напрям – житлово-комунальне господарство та будівництво житла.
За цим напрямом в трійку лідерів увійшли: серед районів – Мелітопольський, Пологівський і Приазовський райони; серед міст обласного значення – лідери Мелітополь, Бердянськ і Токмак; останнє місце – Енергодар.

 

VІІ напрям – захист прав дитини.
За напрямом захист прав дитини в трійку лідерів увійшли: серед районів – Приазовський, Чернігівський, Новомиколаївський райони; на останньому місці – Великобілозерський район; серед міст обласного значення – лідери Бердянськ, Енергодар і Токмак; останнє місце – Мелітополь.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
4
Сміх
2
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)