Плазуни ховаються від спеки на подвір'ях пологівців Есть видео

7 Липня в 08:18  0  4325

На районіПлазуни ховаються від спеки на подвір'ях пологівців

Повернувшись зранку з магазину, подружжя побачили на власному подвір'ї жахливу і водночас цікаву картину. Кіт наглядав за вужем, що, напевно, заповз до обійстя, шукаючи тінисту місцину.

 

- Ось такого гостя ми зустріли вранці на своєму подвір'ї! Наш вірний кіт Мерсік уважно стежив, щоб плазун нікуди не дівся, доки ми не побачимо його знахідку, - повідомила Газеті пологівчанка Олена Сердюк.

 

 

- Зараз, коли трава на полях та в степах вигоріла і під палючим сонцем прохолодної зони майже не знайдеш, плазуни можуть курсувати, аж поки не знайдуть територію з оптимальною для них температурою та освітленням. У цьому випадку люди мають бути обережними, адже останнім часом є повідомлення про те, що де який вид гадюк дуже схожий на вужів за зовнішніми ознаками. Вужі самі по собі небезпеку для людини не представляють, а от укус гадюки може призвести до вкрай негативних наслідків" - повідомляє завідуюча епідвідділом Пологівської БЛІЛ Тетяна Одинець.


- Вужа ми винесли за територію двору з допомогою садового інвентаря, чим дуже занепокоїли ли нашого кота, він ще довго шукав свою незвичайну знахідку, - повідомляє господиня.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
8
Сміх
63
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)